Březen 2013

Trac - Stratený (prod.Rawas)

17. března 2013 v 23:31 | †SuicidePsychoMonstrum† |  MUSIK

Já nevím co se to děje. Jestli je neděle ve známení samých dobrých hitů, ale minulý týden přišla naše generace a teď je tu sólový track od Traca s názvem stratený. Jsem nadšená! Tahle pecka tu nesmí chybět a pokud se Vám zalíbila písnička naše generace, tak tenhle song si naprosto zamilujete!

Traca jsem poznala minulou neděli při prvním poslechu písničky naše generace. Hned jsem si ho oblíbila protože mám slabost pro Slovensko, pro ten jazyk, pro ty lidi. Jedním slovem miluji SK. Byla jsem tam už několikrát a pokaždé v jiném městě a vždycky jsem si sebou zpátky do ČR přivezla mnoho úžasných zážitků a poznala jsem mnoho skvělých lidi. Miluji slovensky rap. Tak jak z České Republiky, hlavně z mého města Ostravy zbožňuju Frezze a jak nějaký feťák ujíždím na jeho písničkách, tak ze Slovenské scény je to právě Trac, který mě dostal a kterého už týden v kuse poslouchám.

Už skoro hodinu tenhle song poslouchám dokola a dokola. Ten pocit co ve mně je, když slyším ty slova .. husí kůže po celým těle! Bolest, pád, život ... Další písnička ve které jsem se našla. Další písnička na které budu ujíždět. Zrovna před dvěma hodinama jsem si psala s R. na FB a chválili jsme tvorbu od Traca a teď přišlo tohle. Musíš si to poslechnout! Musíš vnímat ten text! Sdílej to! Podpoř hudbu naších sousedů!! Podpoř Traca! A podpoř hudbu mého kamaráda Rawase! BIG LIKE!!

Opětovně musím poděkovat Rawasovi, že mi sehnal od Traca text. Vážím si ho jako člověka a vy si ho važte jako producenta! Hoši, jste nejlepší!

PS: Klikni v menu na Rawase a Traca a dej jím like! A když už budeš "lajkovat" tak přiber rovnou ostatní. Danke und gute nacht!

Téma týdne - Místo kde chci žít.

17. března 2013 v 11:59 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Views.

Každý má své vysněné město. Hodně lidí touží po městech jako je New York, Miami, Las Vegas a já nevím co všechno. Já tyhle města také miluji a někdy bych tam ráda zavítala. Po roce života v Německu, jsem ale věrné téhle Zemi a věrná městu Berlínu. Chtěla bych se tam vrátit. Chtěla bych tam žít. Mít rodinu s úžasným mužem, nějaký pěkný baráček a budovat si tam karieru. Pokud mám být někde šťastná, tak jedině v Deutschlandu.

V Německu jsem žila, když mi byli teprv tři roky. Byla jsem tam jenom já, moje máma a v tehdejší době její přítel Petr. Nepamatuji si vůbec nic. Pamatují si jen zasněžený les, kde jsme se každý den chodili procházet a kopec kde jsem chodila saňkovat. Pak si akorát pamatuji vtipnou situaci v našem bytě. Seděla jsem v kuchyni u stolu a na večeři jsem měla krupici. Už jsem neměla hlad, ale mamka do mě hustila, že neodejdu od stolu dokud to nesním a šla se dívat na televizi. Když se vrátila zpátky do kuchyně, ležela jsem na stole a celý obličej jsem měla zabořeny v krupici . Hold jsem se u toho usla. Do dnešní doby se tomu s mamkou smějeme. Jinak kromě pár útržků, které v hlavě ještě mám si opravdu nepamatuji nic. Vím jen jedno...Když jsem tam bydlela, nic mi nechybělo.

Docela mě mrzí, jak se někteří lidé k téhle Zemi stavějí. V hlavě pořád mají zafixovanou druhou světovou a Hitlera a ikdyž je dávno po, tak stejně Německo nesnáší a furt jenom o tom mluví. Kdyby tam byli, aspoň na rok jako já, tak věřím, že by změnily názor. A kdybyste tam byly Vy, tak věřím, že na nějaký New York apod. zapomenete!


Berlín. Tohle je moje vysněné město. Tam chci žít.


"To, že som si dneska vyhonil, je viac jak tvoje meno!"

16. března 2013 v 11:53 | †SuicidePsychoMonstrum† |  TAGEBUCH
- Nadpis článku netřeba řešit, zrovna tu poslouchám Rytmuse a nic jiného mě nenapadlo. Vše co jsem kdysi měla v hlavě a dokázala to pak sepsat do srozumitelných řečí vyprchalo. Jsem bez múzy. Bez nálady. Bez všeho.

Byl to tak krásný pocit se dneska probudit a vidět, že venku svítí Slunce. Hned je mi o trochu líp. Nálada je sice na bodě mrazu, ale aspoň tu nemusím sedět v temnotě a tímpádem mě to nenutí bádat nad různými sračkami, které mě akorát strhavají dolů. Hned jsem si nachystala kávu a uvelebila se ve sklepě se žvárkem. Miluji ten pocit. Kámoš zabiják. Jediné co, ale mám.

Ve svém životě si připadám jak na nekonečné housenkové dráze. Jednou dole a pak nahoře. Včera se mé nálady měnily rychleji než počasí venku. Smála jsem se, brečela jsem, byla jsem v pohodě, měla jsem zvýšený adrenalin .. furt dokolečka. Včera jsem měla takovou chuť někomu rozbít hubu, že jsem si myslela, že nakonec obiju svojí pěst o zeď. Nakonec jsem si řekla, že mi to za to nestojí. Hlavně ON mi za to nestojí. Nebo ano? Někdy si říkám, že už ho pošlu fakt do háje, ale pak jak si představím, že by neměl být součásti mého života, tak je mi na nic. Potřebují ho mít u sebe. Ikdyž bydlí tak daleko, je ode mě mladší .. Dostal se mi pod kůží a já ho chci mítm ve svém životě jako kámoše s velkým K. Už týden je to mezi námi ale ve sračkách. Hádky, nervy, nadávky, slzy .. Nebaví mě to. A jeho také ne!

Nevěřila jsem jak mi dokáže změnit život písnička naše generace a článek o tomhle songu, který jsem napsala zde. Ozval se mi David, co klip točil a stříhal, že by chtěl ať pro něho píšu a dokonce mi založil tumblr (Může mě prosím někdo naučit jak se to vyslovuje?). Na stránkách se ještě pracuje. Dala jsem mu své heslo a všelijaké možné údaje co po mně potřeboval a teď ho nechávám ať si s tou stránkou hraje a že mu to fakt jde! Sice u toho včera chytal solidní nervy, ale jsem mu vděčná za to co pro mě dělá a že si vybral zrovna mě. Je to úžasný kluk a patří mu mé velké díky!

Také mě potěšil Rawas, který se též podílel na naši generaci, s tím, že mi sežene podpisy. Od něho, od Frezze apod. Jsem šťastná jak blecha. Nejradši bych si je všechny pozvala k sobě domů a nechala je ať mi zaspamují zeď svými podpisy. Začíná se mi plnit sen, konečně budu psát něco vetšího než jenom blog. Je to síla!


Padesát odstínů šedi.

15. března 2013 v 19:54 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Bücher.

Strhujicí erotický román o temných touhách v každém z nás!!ManGE & Free-z & Trac - Naše Generace

13. března 2013 v 17:17 | †SuicidePsychoMonstrum† |  MUSIK

"TOHLE JE NAŠE GENERACE, TAKHLE ŽIJE DNEŠNÍ MLÁDEŽ, TOLIKRÁT JSI MĚL KUDLU V ZÁDECH, SVOJÍ NÁDĚJ NESMÍŠ ZTRÁCET!"

Přišel čas na můj slibovaný článek.
Přišel čas Vás seznámit s ostravskými ulicemi.
Přišel čas aby jste poznali mého oblíbeného rapera Frezze v akci.
Přišel čas aby jste poznali další dva mladé rapery Mangeho a Traca.
Přišel čas abyste si poslechli hudbu mého známého Rawase a také hudbu od RajOne.

Přichází *NAŠE GENERACE*

Jednoho krásného dne mi na FB přišla pozvánka, že kluci vypouštějí tenhle videoklip 10.3 ve 20:00. Byla jsem natěšená, protože jak mnozí z Vás ví, tak raper Frezz je pro mě osobnost s velkým O. Do toho se na hudbě podílel můj známý Rawas, jehož hudba je opravdu kvalitní a jde čím dál víc nahoru. Nevěděla jsem co mě čeká, jestli se mi to vůbec bude líbit a nějaký ManGe a Trac byli pro mě novinkou, takže jsem byla zvědavá i na ně. Dočkala jsem se. Přišla neděle a tenhle klip jsem nakonec viděla už nějak ve tři hodiny odpoledne a byla to láska na první poslech i pohled. Proto zase dávám na chvílí bokem svůj rockerský styl a musím Vás seznámit s mojí novou hudební drogou "naše generace"


Bez přátel,
bez naděje,
neví co se tady děje,
mladí lidi, v zimě, v létě,
na ulicích v tomto světě,
spravedlnost pro smogové město,
svým textem prezentují Moravskoslezsko

Sdílejte to na fb, dejte si to na Vaše stránky. Dostaňte tuhle pecku do světa!Než pod c.č. najdete text, který jsem pracně přepisovala, ráda bych poděkovala Rawasovi za to, že mi od Traca sehnal jeho text, takže mi napomohl tím, že jsem se v jeho partech nemusela štvát se slovenštinou a že mi opravil a doplnil nedostatky v textu.

PS: Tuhle úžasnou písničku natočil a sestříhal David Rückauf!! Je mu také patří chvála!

Free-z.

11. března 2013 v 22:01 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Prominente.

Musíš prožít to peklo,
které v sobě nosíš dlouho,
cesta života je těžká
tys to dokázal!
Chci si jednou říct tys to dokázal,
tak mi dej šanci abych to dokázal!!!

Neposlouchám hip hop. Neposlouchám rap. Tenhle životní a hudební styl jde naprosto mimo mě. Pro něho mám, ale slabost. Je z Ostravy jako já. Texty má o té naší smogové, betonové džungli a o životě. S ničím se nesere. Co na srdci, to na jazyku, to v tracku. Je drzý, je citlivý, je sprostý, je zklamaný, je nádherný, s úžasným hlasem a perfektní flow. Tohle je mladý raper a představitel tsunami rapu. Tohle je Libor alias Frezz!!


Vždycky jsi zůstal SÁM,
prožil jsi už dost sraček!..
Bežte už DO PÍČÍ
já chci být nový člověk!!
Poznal jsem co je svět,
musíš se umět k němu stavět..
Je to jen na tobě jak to dokázat všem!

Nejde popsat ten pocit, který v sobě mám, když mám zavřené oči, sluchátka v uších, volume na sto procent a jeho rap. Několikrát mi jeho texty pomohli udělat určitá rozhodnutí a nikdy jsem jich nelitovala! Nikdy jsem se neotočila za minulostí a neřekla jsem si "tohle rozhodnutí byla chyba!". Jeho hlasem, textem, hudbou a tím jaký je mi totíž dává velkou energií a chuť do života! Dává mí sílu povstát a vzchopit se nad svými vnitřními démony, kteří by mé tělo viděli nejradši rozkládat se někde šest metrů hluboko v podzemí. Dává mi naděj, že sny se dají uskutečnit. Neberu ho jako rapera z ulic Ostravy, který skládá rýmečky a mluví do mikrofonu. Pro mě je něco víc. Je to pan s velkým P. Je to můj anděl strážný

všichni si mysleli, že zůstanu mezi nulama.
Mám kolem sebe ty nejlepší, v sobě ukrývám satana.

***
Můj hlas už znáš,
jde cítit z něho bolest,
zlomený uvnitř sobě,
jsem depresivní člověk

Takový ten pocit,když posloucháš písničku, vnímáš její text a uvědomíš si že tam jsou věty, které sedí přímo na tvojí osobnost, na tvůj život. Takový pocit u něho zažívám při každém tracku a to nejednou!

Nastal čas si otevřít svůj sen.
Chci ho vyplnit než budu pohřben.
Respekt, ulice, hudba a sláva ,
Tohle je naše město Ostrava.
Všichni co tu zůstali se mnou,
Povstaňte nad touhle hymnou.
Už nemůžu dál ztrácet čas, tohle je zpověď
Ze srdce pro vás.
Říkej mi Free-z tohle jsem já,
Tsunami Rap přichází nová vlna.
Otevřel jsem životní cestu,
jak dokázat talent svému městu.

Mám takové životní heslo, motto..ani nevím jak to popsat, prostě >> Až skončí Frezz s kariérou, skončí moje psychika <<

Zítra čekejte velkou pecku! Vaše blogérka Vám tu dá track s videoklipem který stojí opravdu za to!
Produkce můj známý Rawas!
Raper a zpěvák Frezz!
Ostravské ulice!
Česko-Slovensko!
A další dva úžasní rapeři, které poznáte až zítra!
Dobrou noc a těšte se na zítřek, na tu pecku!

Demi Lovato - Heart Attack

8. března 2013 v 22:25 | †SuicidePsychoMonstrum† |  MUSIK

Protože..
Ona je nejúžasnější zpěvačka.
K tomuhle textu mám moc blízko.
Refrén sedí k mojí situaci.
Milují její hlas.
Miluji celou tuhle písničku.


"Beru zodpovědnost za svoje činy"

4. března 2013 v 22:15 | †SuicidePsychoMonstrum† |  TAGEBUCH
Jsem nemocná. Mám chytlé průdušky a mám zanět v krku. Když polknu, tak mi jde bolest až do ucha. Nedělám nic jiného než ležím v posteli a dívám se na filmy. A také nedělám nic jiného než tři dny v kuse se dívám na stay strong od Demi Lovato a brečím jak malá želva. Konečně jsem si uvědomila, že sebepoškozování je nemoc. Když mi to řekl někdo jiný tak jsem vybuchla jak sopka. Co kurva o tom může vědět, když neví jaké to je? Říkala jsem si vždycky a jakýkoliv rozhovor o sebeubližování s jakýmkoliv člověkem skončil vždycky hádkou. Nestála jsem o pomoc. Odhazovala jsem od sebe lid, kteří mi tu pomoc chtěli dát. Já přece pomoc nepotřebovala! Žiletka, nůž, pálení cigaretou, nehty za ryté v mé kůži .. to byla moje pomoc. Ale jak jsem viděla ten dokument, tak mi to otevřelo oči.
Opravdu jsem nemocná.
Opravdu potřebují pomoc.
Potřebují odbornou pomoc ..
Proto jsem se rozhodla, že mé první sezení s psychologem, které mě čeká už za pár dnů bude start v mém novém životě a můj psycholog bude nejspíš po mém sezéní docela dost v šoku, ale já jsem rozhodnutá! Nepříjdu tam se slovy jak
těžký život jsem měla a stále mám život a nebudu mu vyprávět svůj příběh. Řeknu mu jen jediné .. že dobrovolně chci jít do psychiatrické léčebny a vzít zodpovědnost za svoje činy!


Neví to nikdo kromě mě a Radima, který se včera na mojí žádost podíval na stay strong a který mě podporuje v mém rozhodnutí a je na moje straně. Takže vy jste dá se říct první. Moje rodina se to dozví až po sezení s psychologem.
- Toužím po dnu, kdy budu na dně a místo žiletky si vezmu čokoládu a sním jí celou! Chci být normální holka. Chci být jako vy!

Bill Kaulitz.

2. března 2013 v 19:06 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Prominente.


Moje nejdelší a nejkrásnější platonická láska, kterou jsem kdy mohla zažít a už v životě ani nezažiju, protože on je ten jediný. Má cenu Vám ho vůbec představovat? Ať jste fans nebo antifans, tak každý ví o koho jde. O úžasného frontmana německé rockpopové skupiny Tokio Hotel. Pro mě je a vždycky bude zpěvák s velkým Z. Ikdyž nemá světaborný hlas, má v sobě určité kouzlo, které se dokáže člověku pořádně dostat pod kůži a pak už jej nenechá v klidu. Vzpomínám si jak mi mojí "kamarádi" namlouvali, že to je jenom dočasné, že za rok po něm a celé jeho skupině neštěkne ani pes a že ani já si na nějakého Kaulitze ani nevzpomenu. Neměli pravdu. Nejen, že se Tokiáci stále drží, což jsem opravdu šťastná, protože oni mě drží nad vodou, ale také čím jsem starší, tím mám k Billovi blíž a víc si ho vážím. Nejen jako zpěvaka, ale i jako člověka.

Je charismatický,
Je úžasný,
Je dokonalý,
Je to šampión mého srdce!

Moje máma se mě několikrát už zeptala, kdy míním s touhle senzaci skončit a chovat se dospěle. K tomu abych byla "dospělá" mám opustit skupinu, kterou poslouchám od 11ti let? S kterou jsem prožila poslední dny dětství, pubertu, dospívání? Takhle se opravdu dokazuje dospělost? Vzdát se něčeho co naprosto přirostlo k Vašému srdci? Ani mě nehne! Dokud budou na scéně, dokud Tom bude lítat po podiu s kytarou a Bill bude zpívat, dokud Georg s Gustavem budou pořád takoví stáli pohodáři, já budu s něma!


Justin Bieber - As long as you love me

1. března 2013 v 20:17 | †SuicidePsychoMonstrum† |  MUSIK

Miláček několika milion dívek po celé planetě dneska slaví 19 let a protože i já mám pro něho slabost, tak tu na jeho počest dávám svojí nejoblibenější akustickou verzi písničky "As long as you love me"

Vždycky, když tuhle písničku poslouchám, tak myslím na svého drahého. Ten text je nádherný a akustickou verzi mám ráda z toho důvodu, protože hlas od Justina je velmi procitěný.

Jsem ráda za tuhle písničku.
Jsem ráda za její text.
Jsem ráda, že jí zpívá někdo jako je JB.
Jsem ráda, že mám po svém boku člověka jako je Radim.
Opravdu jsem ráda ..