Květen 2013

Nejšťasnější žena pod sluncem.

29. května 2013 v 12:22 | †SuicidePsychoMonstrum† |  TAGEBUCH
Dlouho jsem tu nebyla. Blbnul mi notebook, neměla jsem sílu psát články, byla jsem zase uzavřená do sebe. Byla jsem jenom já, temnota, hudba a můj svět.Teď, ale žiju jak mám. Trávím čas venku, směju se, užívám si toho, že příští měsíc mi bude krásných 19 let a to všechno jen díky němu! Našla jsem smysl svého života, našla jsem muže, který mě miluje a který mě dělá šťastnou už jen tím jak mě obejme. Cítím se s ním v bezpečí, šťastná, po jeho boku jsem spokojená a nic mi nechybí. Feťacké špíny ze Zábřehu nás sice díky toho mají pořád v hubě, ale takoví lidé mě opravdu nestrhnou dolů. Nebyla jsem tu fakt dlouho tak Vám teď napíšu ve zkratce novinky o mě a pokud budete mít nějaké dotazy tak mi pište na asko, tady odepisovat nebudu :)

  • Jsem tedy šťastně zadaná
  • Přišly mi výsledky z nemocnice a mám narkolepsii
  • Už chodím k psycholožce a dva týdny už beru antidepresiva
  • Mám nového pejska Ellinku
  • Po pěti letech jsem se už oficialně přiznala k tomu, že jsem bisexualka. Vaše homofobni kecy mě nezajímají


The Pretty Reckless - Make me wanna die

15. května 2013 v 14:24 | †SuicidePsychoMonstrum† |  MUSIK
Zrovna uklízím pokoj a poslouchám tuhle krásku ♥
Ozvu se Vám večer :)

Scheisse.

9. května 2013 v 12:04 | †SuicidePsychoMonstrum† |  TAGEBUCH
Nesnáším, když do mě někdo jede pecky hned jak vstanu. Už vůbec nesnáším když to dělá vlastní máma. Prej ve 12 odpoledne vstávat a jít snídat. Tak ať mi už konečně sežene nějaké vhodné prášky na spaní a nebude žádný problém s tím, že vstávám tak pozdě, protože v noci budu konečně spát a ne čučet do stropu. Je sice pravda, že mám hezký strop a fajný lustr na něm, ale v noci nemám opravdu náladu ho obdivovat. Sním svoje tři rohlíky s povidlama a jdu jí pomoc než mě s tím vysavačem přetáhne přes hlavu.
Chjo!


Nenávist.

5. května 2013 v 19:41 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Znásilněná múzou.
Jeho jméno jsem měla vyryté hluboko ve svém srdci. Jeho přítomnost držela mojí polomrtvou duši při životě. Jenom jeho láska a jeho slova dokázaly zahřát tak v chladném počasí. Byla to závislost. Stal se mojí osobní drogou. Potřebovala jsem ho jako kyslík. Jenom s ním jsem se dokázala pořádně nadechnout.
"Jak se cítíš?"
Stále mi ta jeho otázka zněla v hlavě. Jak může mít muž tak neodolatelný a líbezný hlas?
Pokaždé, když jsem měla zavřené oči, viděla jsem jeho úsměv. Jeho modré oči na mě zářily. Nešly přehlednout ty jiskřičky.
Prej že neumí milovat! Byly to jenom závistivé kecy od lidí, kteří si ještě nedávno říkaly mojí kamarádi. Zradily mě! Chtěla jsem před ními utéct, ale oni byli všude kolem mě. Vypadaly jako lidé, ale chování měly jako krysy, které jenom přes mě přelézaly sem a tam. Chtěla jsem je vidět mrtvé. Vlastně chci i teď!
Chodím ven s kapucí na hlavě. Nechci se jím dívat do očí. Nesnáším ten pohled na falešné úsměvy. Nesnáším jejich blízkost. Jestli nezmizí oni, zmizím já! Zmizí i moje ztráta, bolest a stach.
"Nikdy jsi mě neměl opustit kvůli ním" přecedila jsem přes svoje zuby. Stála se ze mě stvůra, která chtěla zabíjet. Toužím po pomstě. Toužim po jejích krví!


Kořist.

4. května 2013 v 19:39 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Znásilněná múzou.
Byla jsem tak nesmírně hladová. Necítila jsem celé tělo. Ta zima se mi snad dostala i pod kůži. Jak dlouho tu ležím v kaluži krve? Jak jsem se sem vlastně dostala? Co se vůbec stalo?
Pamatuji si jenom, že jsem měla den jako každý jiný. Stereotypní ráno s kávou a dvěma cigaretami. Psala jsem mu sms jak po něm toužím a jak moc ho miluji. Není krásnější ráno, když vám vaše milovaná polovička odpoví, že u něho je to samé. Pak jsem šla ze sebe udělat člověka. Pak škola a nakonec akce.
Bolela mě hláva a pálely mě oči. Byla jsem ve sklepě. Bylo tu tak šero. Měla jsem strach a začala jsem být paranoidní. Chtěla jsem domů. Ne! Chtěla jsem k němu. Kde vůbec je? Do očí se mi vtrhly slzy. Co se to kurva děje?
Dveře se otevřely a vnich stala osoba. Byl to muž. Vysovký muž. Měl na sobě kvádro. V očích měl zuřivost a nenávist. Nahl se ke mně a přičichl si k mým vlasům. Chtěla jsem se ho zeptat na tolik věcí, ale můj strach mi nedovolil ze sebe vydat ani jednu hlásku. Jeho dlaň skončila na mé tváří. Hladil mě jemně jak bych byla peříčko. Bylo mi to nepříjemné, ale zároveň to bylo tak vzrušujicí. Jeho dlaň byla studená, ale mě i přes to pálel obličej.
,,Jsi připravená" zašeptal do šera. Připravená? Na co? Teprve až teď jsem si všimla jeho špičáku. Nemohla jsem uvěřit. Byla to krvalečná bestie, která se chystala ze mě nakrmit. Nevím kde se to ve mně vzalo, ale moje ruka sama od sebe vystřelila vstříc boje, ale on byl rychlejší.
,,Přála sis to" usmál se na mě. Cítila jsem jeho dech na mém krku.
,,Co když nechci?" zeptala jsem se ho těžce a můj dech se zadrhával. Cítila jsem jak se pousmál.
,,Sleduji tě už týdny. Toužíš po nesmrtelnosti. Toužíš být silná. Každý v tvé blízkosti ví, že chceš okusit život upíra" jeho hlas byl tak klidný a vyrovnaný. Ztuhla jsem. Chtěla jsem to. Ale teď si nejsem jistá co vlastně chci.
Už není čas na rozmyšlení. Jeho zuby se zaryly skrz mé maso a já jen cítila jak do mého tělo posílá svůj nemilosrdný jed. Za pár hodin už nebudu člověkem.


The Pretty Reckles - Love the way you live

3. května 2013 v 23:06 | †SuicidePsychoMonstrum† |  MUSIK
Ten pocit, když někdo trunfne originál.
Má můj obdiv!Démon.

3. května 2013 v 16:07 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Znásilněná múzou.
Podívala se na něho svým hladovým pohledem, který toužil po chuti jeho rtů. Kdysi bledá tvář chytala červenou barvu a celé její tělo zaplavil chtíč po mužském dotyku. Touha. To slovo se jí kdysi tak hnusilo. Chtěla to v sobě utlumit, ale ty jeho modré oči jí naprosto zaplavovaly. Jeho úsměv jí donutil k tomu aby byla v jiném světě. Připadala si jak sjetá. Vnímala jeho blízkost víc, než by si přála. Nechtěla se zamilovat. Nechtěla přejít na stranu lásky. Milovala svojí samotu, svojí temnou stránku. Srážela jí dolů, ale byla to ona. Byla svá. Teď jí ovládal někdo jiný. Byl to démon v lidské podobě.
Stačilo aby jen natáhla svojí hubenou ruku a už se dotýkala jeho tváře. Vypadal jak anděl. Chtěla se ho dotknout, chtěla ho milovat, ale všechny ty bolestivé pády, které musela zažít díky svým citům jí v tomhle držely stranou. On jenom stál naproti ní v deštivém dni. Každá kapka, která mu sklouzla po jeho rtu jejímu zraku neunikla. Chtěla být tou kapkou. Chtěla také klouzat. Chtěla se vést vášni.
Je to ono co jí celé tři roky chyběly? Odpověď je někde v oblacích.
K čertu se strachem!
Své rty vpila do těch jeho. Její krev v žilách se rozproudila. Hladově se o něho opírala. Své prsty měla zaryté do jeho vlasů. Voněly deštěm! Milovala tu vůní stejné jak jeho.
Právě podepsala smlouvu s ďáblem. I přesto z jejího rtu neušel její šibalský úsměv.


Taylor Momsen.

2. května 2013 v 14:57 | †SuicidePsychoMonstrum† |  Prominente.

Frontmanka skupiny The Pretty Reckless a žena, která mě naprosto nadchla a vzala moje srdce. Tahle rockerska bohyně je moje nejoblibenější zpěvačka na světě. Svým stylem, vzhledem, svojí svůdnosti a drzosti se stala mým vzorem. Milovat jí je málo! Tahle celebrita se zaslouží, co nejvíce pozornosti.

Miluji na ní ty její dlouhé blond vlasy. To jak je drzá a na koncertech lítá samé fucking sem a fucking tam. To jak nosí podvazky, je v nich tak přitažlivá a zároveň okouzlujicí. Neznám ženu s lepším stylem, opravdu ne!

Víte co nejlepšší? Je ode mě o rok, 1 měsíc a jeden den starší. Jojo Taylor ty jsi prostě moje jednička!

A nějaké řeči že vypadá jak děvka si nechte prosím stranou. Tahle holka ví co je styl! Tahle holka nemá konkurenci.


A máme tady Máj!

1. května 2013 v 17:28 | †SuicidePsychoMonstrum† |  TAGEBUCH
To počasí venku sice vypadá, jako kdyby někdo umřel, ale i tak mám úsměv na tváří. Nevím proč, ale od té doby co mezi námi vzniklo zase nějaké pouto, se cítím velice šťastná. Moje temná stránka na mě příjde jenom v dobách nočních, když nemůžu usnout a tak pozorují strop a v myšlenkách bloudím do všelijakých sraček. I to se stává!
Vzhledem k tomu že je ten máj, jsem si dávala stahovat zfilmovanou verzi pana Máchy a už se těším až uvidím postavu Viléma, protože toho herce naprosto miluji. Četli jste nebo viděli jste máj? Já to miluju! Jak film tak i knihu.


Jdu omrknout ještě nějaké blogy, pak navštivím ledničku, vyberu z ní to nejlepší a uvelebím se do svého pelíšku a budu se dívat na filmek. Mezitím co tu nebudu, chtěla bych Vás poprosit abyste navštívili můj ask a napsali jste mi nějakou otázku či nějaký vzkaz. Jde o to, že už mám 936 odpovědí tak bych ráda dneska přetáhla tisícovku a z Vaší pomocí věřím, že to zvládnu. Hlavně mi do komentáře nepiště něco ve stylu "Já nevím co ti mám napsat" Klidně se mě zeptejte jak se zrovna mám, nebo co dělám a nebo mi prostě zanechte nějaký vzkaz, třebas co se Vám líbí na mém blogu apod. Hlavně prosím na to mé asko opravdu zajděte a zanechte tam nějakou stopu ať vím, že jste tam byli. Vy sami asko ani nemusíme mít a můžete mi napsat, takže kromě vaši neochoty vám k npasaní aspoň jedné jediné větičky nic nebrání. A když už budete tak ochotní a budeme mít nějaké nápady byla bych ráda kdybyste mi těch otázek dali víc. Klidně mě úplně zaspamatujte! Já to chci! Prosím Vás o to! Když už je dneska ten máj, tak udělejte malé, černovlasé blogerce radost. Děkují Vám! :3

http://ask.fm/KatharinaKlein443The Paranoid - Skúsiť raj

1. května 2013 v 11:54 | †SuicidePsychoMonstrum† |  MUSIK
Štve mě že jsem se na ně nakonec nedostala, ale v Srpnu to Opava jistí a já se na ně už velmi těším!


Zajímá mě kolik lidi se najde v tom textu, protože já se našla :)